Каталог

Як швидко усунути надриви та тріщини на стрічці конвеєра

Дюймовое соединение для транспортерной ленты. Болтовые соединения для конвейерных лент.

На сьогоднішній день є лише мала кількість підприємств, які можуть собі дозволити кожних кілька місяців міняти транспортерні стрічки на конвеєрних лініях і багато хто працює на стрічках, що зносилися. Абсолютно всі товари не вічні та не мають необмеженого терміну дії. Але як врятувати конвеєрну стрічку, яка почала лопати чи надриватися, знають не всі.

Часто на транспортерній лінії трапляється ситуація, коли на стрічку може впасти щось важке, гостре, або чіпляти чи піддівати стрічку, все це призводить до проблеми пошкодження покриву конвеєрної стрічки.

Якщо ви зіткнулися з такою чи подібною проблемою – це не означає, що стрічку потрібно терміново міняти. Для усунення таких незначних «аварій» добре служать Болтові дюймові з'єднання.

З'єднання болтове для транспортерних стрічок є відмінною ремонтною деталлю. Вони продаються поштучно і кожна ланка (з'єднувальна планка) є незалежною один від одного. Дані замки можуть встановлюватися в абсолютно довільному порядку та кількості.

Болтовое соединение для транспортерной ленты

За допомогою болтового з'єднання ви з легкістю можете зробити вставку стрічки (подовжити або замінити аварійну ділянку), з'єднати тріщину (подовжню або поперечну), з'єднати місця надривів по краях, вставити латку або зробити звичайний стик.

Соединение болтовое дюймовое для ленты

Дюймове з'єднання підходить для стрічок завтовшки від 5мм до 20мм. Складається з двох сполучних планок (ланок) та двох болтів, які затягують замок по краях. Даний вид замків розрахований для роботи на мінімальному діаметрі барабана від 250мм та більше.

Болтовые соединения для ленты

За детальною інформацією та правильним підбором з'єднань звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.