Каталог

Статті

Яка перевага в муфті-фланець обтискній

2022-12-26 14:57

На сьогоднішній день всіх нас важко уявити без центрального водопостачання. Але чи з фатальної випадковості, чи з чиїхось помилок, практично кожен з нас стикався з проблемою поривів, протікань, корозії та абсолютної непридатності трубопроводів.

Електромагнітні клапани Види, принцип дії, характеристики

2022-12-22 11:53

На сьогоднішній день практично всі підприємства нашої з Вами країни можуть похвалитися технологічними процесами різних складнощів. Від звичайних, не значних, до повністю автоматизованих, дуже точних і скрупульозних.

Транспортерна (конвеєрна) стрічка: призначення, типи, характеристика

2022-12-22 11:44

Траспортерна (конвеєрна) стрічка є найважливішою ланкою стрічкового конвеєра. Без неї неможливо уявити сучасну, важку чи легку промисловість. Стрічка використовується для переміщення різноманітних вантажів у горизонтальних чи похилих положеннях.

Все про підшипники

2022-12-22 11:39

Без підшипників не просто уявити наше теперішнє життя. Підшипник незамінний в більшості деталей, що обертаються, різних вузлів і механізмів. Вони глобально використовуються як у маленькій техніці побутового призначення, так і у великих механізмах виробничого промислового обладнання.

Що таке запірна арматура та її призначення

2022-12-20 14:43

На сьогоднішній день складно уявити жодного підприємства, чи воно промислове чи нафтопереробне, без експлуатації трубопровідної арматури.

Як правильно вибрати засувку? Основні критерії їхнього підбору.

2022-12-20 14:33

Ми щодня стикаємося з тим, що клієнти, які до нас звертаються, дуже рідко знають яку саме засувку їм необхідно придбати, оскільки не здогадуються, що їх є безліч видів.

Що в першу чергу потрібно знати для правильного підбору засувки:

Клинові засувки. Основні види.

2022-12-20 14:22

Клинові фланцеві засувки виробляють у трьох матеріалах:

  • Ковкий чавун
  • Вуглецева сталь
  • Нержавіюча сталь

Чавунні засувки використовують для систем водо- та паропостачання, для подачі технічної води, газу, нафтопродуктів, стічних вод, каналізаційних систем та інших неагресивних, до матеріалу засувки, середовищ.

Батерфляй або дискова засувка поворотна: варіанти виконання.

2022-12-20 14:16

Засувка поворотна дискова, більш відома як Затвор Баттерфляй, дуже поширений вид запірної арматури. Цей затвор застосовується у багатьох галузях промисловості.

Засувки Баттерфляй мають міжфланцеве приєднання (під замовлення у фланцевому виконанні)

Запірні клапани: варіанти виконань

2022-12-20 14:04

Крім кранів кульових і засувок, досить поширеним видом запірної арматури є вентиля (клапани). Вентилі запірні активно експлуатуються у різних галузях промисловості. Цей вид запірної арматури зарекомендував себе як надійний і довговічний трубопровідний вузол.

Крани кульові: конструктивні особливості та варіанти виконань.

2022-12-20 12:46

Наймасовіший вид трубопровідної арматури - кульовий кран. Це незамінний вид запірної арматури, що використовується як у приватному застосуванні, так і експлуатується абсолютно на всіх підприємствах, усіх галузях. На сьогоднішній день абсолютно нереально знайти будь-кого чи це приватна особа чи підприємство, хто не використовує кульові крани.

Деталі для ремонту трубопроводів. Основні види

2022-12-20 11:45

Багато хто з нас стикається з проблемою пориву або протікання труб. Для багатьох це стає несподіванкою, а для когось очікувано. Не слід забувати, що всі трубопроводи мають свій термін експлуатації, вони не вічні і це потрібно враховувати.

Муфта з'єднувальна: основні переваги

2022-12-20 11:40

Будь-якому трубопроводу, рано чи пізно, потрібна часткова чи повна заміна. Але оскільки це практично неможливо, всі ми намагаємося підтримувати в належному стані вже існуючі трубопровідні лінії.