Каталог

Як правильно вибрати електромагнітний клапан

Соленоидные электромагнитные клапаны. Клапан электромагнитный нормально закрытый. Нормально открытые электроклапана.

На сьогоднішній день соленоїдні електромагнітні клапани міцно посіли місце у списку найчастіше використаних видів запірної трубопровідної арматури. Найменша автоматика процесу вимагає його (клапана) наявність, за допомогою якого ви зможете уникнути ручного відкриття/закриття потоку в трубі, а керувати системою подачі за допомогою електрики.

Клапан електромагнітний став незамінним як у приватному застосуванні (опалювальна система приміщення будинок/квартира/гараж/склад, система підігріву підлоги, зрошення клумб/газонів/теплиць/городів та інше), так і на підприємствах усіх галузей промисловості, що мають автоматизацію процесів.

Але бажання використовувати, у своїх цілях клапан мало, потрібно ще вміти його правильно підібрати, відповідно до ваших умов експлуатації.

Клапани соленоїдні електромагнітні поділяються на два основні види:

  • Нормально відкриті НВ (normally open NO)
  • Нормально закриті НЗ (normally closed NC)

Нормально відкритий клапан – у спокійному стані відкритий, а коли на котушку йде напруга, він закривається.

Нормально закритий клапан - завжди закритий, як тільки на котушку подається напруга він відкривається.

Тому обов'язково потрібно враховувати, згідно з вашою запиткою електроенергії (подачі напруги), що для вас у пріоритеті, щоб середовище було завжди закрите, і по імпульсу клапан відкривався або навпаки. Усі клапани розраховані на імпульсну роботу.

За підбором та додатковою консультацією ви завжди зможете звернутися до менеджерів компанії Армапром.