Каталог

Стрічки полімерні – основні переваги

Конвейерные ленты ПВХ, ПУ, силикон, фетр в наличии. Полиуретановые ленты транспортерные.

З кожним разом все частіше споживачі, чи це приватний підприємець або велике підприємство, вибирають при пошуку полімерну стрічку, для транспортерів, а зокрема ПВХ, полівінілхлоридну стрічку.

Полімерні стрічки мають величезний діапазон застосувань у різних галузях, від загальнопромислових ліній до харчових, від традиційних транспортерних ліній, до ліній заморожування/розморожування, подачі в сушки, печі, духові шафи і на виходах з них. Полімерні стрічки включають стрічки на основі полівінілхлориду (ПВХ), поліуретану (ПУ), силікону, ХБ тканини, фетру. Кожна з вищезгаданих стрічок має свої переваги в експлуатації та за технічними характеристиками.

Будь-яка стрічка чи це ПВХ, ПУ, силікон або фетр, має велику еластичність і гнучкість, може використовуватися на мінімальних барабанах, працює як на прямих, так і на похилих транспортерах. Також стрічки можуть бути гладкими (глянцовими/матовими) або фактурними (з технічним візерунком).

Всі стрічки розкриваються індивідуально, на замовлення клієнта, при необхідності пропонуємо послуги вулканізації в нескінченне кільце, установки спеціальних механічних з'єднувачів, наварки шеврона, гофроборту, направляючого профілю по верху або по низу, нанесення насічок та іншого при бажанні замовника.

На сайтах компанії вказані лише найпоширеніші види стрічок, за більш детальним підбором згідно ваших вимог звертайтесь до менеджерів компанії.