Каталог

Стрічка транспортерна ХБ-Фабрик

1,650.00₴
от
1,650.00₴
м.п

Стрічка транспортерна ХБ-Фабрик використовується в харчовій промисловості, зокрема кондитерській, найчастіше для транспортування сирого тіста і тістоподібних продуктів харчування (пастила, карамель, нуга), круп та інших продуктів харчування.

Стрічка транспортерна ХБ-Фабрик має підвищену стійкість до жирів і олій мінерального, тваринного і рослинного походження. Ця стрічка відмінно зарекомендувала себе під час роботи з рідким сирим тістом, оскільки спеціальне покриття стрічки сприяє відмінному відлипанню і запобігає розтіканню продукту.

Стрічка транспортерна ХБ-Фабрик має високий ступінь еластичності, легкості та гнучкості, що дає змогу їй працювати на мінімальних барабанах. Стрічка має двостороннє тканинне покриття: робоча сторона покрита ХБ-Фабрик (натуральна тканина Бавовна), низ - капронове покриття (поліестер). Також великою перевагою стрічки є стійкість до високих температур від -10°C до +80°C. 

Компанія Армапром здійснює порізку (розкрій) стрічки з покриттям ХБ-Фабрик. Стикування в нескінченне кільце (вулканізація). Механічний замок МАТО, Anker, ALLIGATOR READY SET, FLEXCO. Гофроборт, перфорація, поперечні планки, насічки, напрямні та інше за бажаннями і кресленнями замовників.