Каталог

Різновиди харчових конвеєрних стрічок

Пищевые транспортерные ленты. Ленты ПВХ для пищевых продуктов. Полиуретановые конвейерные ленты. Ленты фетровые.

Підприємства харчової промисловості в нашій країні пропонують весь спектр обробки харчових продуктів. На сьогодні існує великий вибір харчових стрічок з різним покриттям для різних видів харчових продуктів (тісто, м'ясо, риба, шоколад, крупи, борошно, цукор, продукти кондитерських фабрик і т.д.).

Часто ми при обробці замовлень клієнтів стикаємося з тим, що люди абсолютно не розрізняють харчову стрічку за видами.

Варто враховувати, що насамперед харчові транспортерні стрічки бувають:

  • Гумовотканинні
  • Полівінілхлоридні (ПВХ)
  • Поліуретанові (ПУ)
  • Силіконові
  • Фетрові

Кожен із підвидів має, як свої переваги, так і недоліки. Зараз ми коротко спробуємо Вам пояснити.

Харчова резинотканева стрічка – виготовляється на основі нитки ПТК-200 та покрита харчовою гумою. З цим видом стрічки ми знайомі давно, так як і по сьогодні вона виготовляється згідно з ГОСТами з часів СРСР. Дана стрічка має високу міцність до зносу, великих навантажень, експлуатації з підвищеною вологістю і температурою. Найчастіше використовується на підприємствах з перероблення цукру та борошномельних підприємствах.

Харчова стрічка ПВХ – стрічка на основі харчового полівінілхлориду, яка відмінно себе зарекомендувала в різних галузях харчової промисловості. Стрічка ПВХ поділена за категоріями для транспортування різних продуктів. Докладніше про види можна ознайомитись у статті Харчові ПВХ стрічки.

Харчова поліуретанова стрічка – ультратонка та високоміцна стрічка, яка масово використовується на конвеєрах із нестандартними температурними режимами. Відмінно зарекомендувала собі на лініях заморозки, підігріву та сушіння продуктів. Стійка до жирів різного походження та виду.

Фетрові харчові стрічки – це один з різновидів ПВХ стрічок, який має підвищену стійкість до високих температур, абразивів та ударів. Як і всі ПВХ стрічки має відмінну стійкість до різних жирів, олій та інших сторонніх впливів, зокрема і хімічних.

Стрічки харчові силіконові - найдорожчі в лінійці конвеєрних стрічок з допуском до харчових продуктів, що не запаковані. Дана стрічка використовується для транспортування агресивних продуктів, має найвищу стійкість до кислотних, хімічних продуктів. Має найвищу, з вище представлених стрічок, робочу температуру до 170-200°С короткочасну і постійну до 150-160°С. Ультратонка та легка, товщина від 0,8 мм до 1,6 мм.

За більш ретельним підбором харчових стрічок звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.