Каталог

Ремонтні хомути для труб з нержавіючої сталі

Ремонтные хомуты для труб, хомуты нержавеющие. Хомут для ремонта трубопровода

Дуже часто трапляється, що на діючому трубопроводі, незалежно старий він чи новий, відбувається протікання. Основна частина головних водних магістралей прокладена під землею і візуально контролювати стан труб немає можливості. Проблема протікань може виникнути з різних причин: тріщина або пробій труби, зношування матеріалу, на стиках швів та інше.

Як усунути пролом, коли немає можливості замінювати частину або весь трубопровід на новий, використати ремонтний нержавіючий хомут.

Хомути з нержавіючої сталі елементарні і швидкі в установці, вони мають довгий термін експлуатації і не вимагають частої заміни.

Ремонтний хомут служить додатковим ободом для труби, який затягується за допомогою шпильок, а гумове, рифлене ущільнення забезпечує відмінну герметичність. Хомути ремонтні бувають різних будівельних довжин від 100мм до 700мм, тому можуть використовуватися навіть на поздовжніх тріщинах на трубах. Модельний ряд розмірів також великий, виготовляємо хомути на труби від 65мм до 940мм.

Також ремонтні хомути є непоганою заміною з'єднувальних муфт. Але важливо розуміти, що, якщо ви вирішили ремонтний хомут використовувати як з'єднувальний елемент трубопроводу, його необхідно встановлювати тільки на повний стик трубопроводу (торець-торець, без розриву), так як хомути не мають потрібної жорсткості, щоб служити вставкою.

За більш детальною інформацією та консультацією звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.