Каталог

Правильний підбір гумовотканинної транспортерної стрічки

Резинотканевая транспортерная лента. Конвейерные ленты в наличии. Ленты на транспортер.

Компанія Армапром пропонує у величезному асортименті конвеєрні стрічки різних видів та матеріалів. Але кожна з підвидів має власну властивості і сфери застосувань. Для правильного і коректного вибору необхідної стрічки потрібно знати критерії її експлуатації.

Є три основні категорії гумовотканинних транспортерних стрічок, а саме:

- стрічки без гумових обкладок (норійні ремені)

- стрічки з гумовими обкладками тільки зверху

- стрічки з гумовими обкладками з двох сторін

Норійні ремені – це категорія стрічок, які використовуються на елеваторах. Переважно завжди комплектується норійними ковшами та служить для транспортування та підйому сільськогосподарських культур, зокрема зернових та інших сипучих продуктів. Стрічка норійна складається з тканинних шарів, в основі яких лежить нитка БКНЛ-65 тонко залита гумою. На дотик норійний ремінь має шорстке покриття з обох боків. Стандартні товщини від 3мм до 8мм.

Стрічка з гумовою обкладкою зверху – конвеєрна стрічка для легких та середніх умов експлуатації. Товщина даної стрічки 5-6мм. Стрічка може постачатися як із вальцями (гумовим бортом РБ), так і з нарізним бортом (обрізний край НБ). Стрічка складається з тканинних шарів 3-4шт, на основі нитки або БКНЛ-65 або ТК-100, та двох гумових обкладок зверху. На дотик стрічка ідеально рівна і гладка з робочого боку (верх) і шорстка знизу.

Стрічка з гумовим покриттям із двох сторін – транспортерна стрічка для середніх та важких навантажень конвеєра. Товщина цього виду стрічки від 7мм і більше. Стрічка складається з тканинних шарів на основі нитки ТК-200 або ТК-300, стрічка від 18мм може армуватися металевою сіткою (1-2 кулі) з гумовим бортом (вальці РБ). Стандартна ширина від 300м до 2400м.

Компанія Армапром здійснює послуги порізки як завширшки (розкрій на меншу ширину), так і за довжиною. Вулканізуємо стрічку методами холодної та гарячої вулканізації. Установка на стрічку шевронів та гофроборту. Мінімальна партія відпуску - 10м.пог. Стрічка шириною від 1000мм - відпускається від 5 метрів.

За детальним та правильним підбором транспортерних стрічок звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.