Каталог

Поворотна міжфланцева засувка

Задвижка поворотная. Затвор Баттерфляй. Задвижка дисковая.

На сьогоднішній день на ринку трубопровідної арматури існують маси видів різної запірної арматури: засувки, крани, вентиля, клапани. Але скільки б не існувало видів трубопровідної арматури, найзатребуванішими завжди будуть засувки.

Категорія Засувки включає в себе кілька абсолютно різних, за типом і конструкцією, запірних вузлів. І найпоширеніший і найчастіше використовуваний – це Засувка типу Баттерфляй.

Засувка Батерфляй - це ультратонкий затвор, з поворотним диском, у міжфланцевому корпусі.

Дискові затвори відрізняються один від одного матеріалом ущільнення (залежно від продукту в трубопроводі) і матеріалом диска (чавун або нержавіюча сталь – на вибір). Матеріал корпусу чавунний, на замовлення можливе постачання засувок поворотних у нержавіючому або сталевому корпусах.

Для води, пари, повітря, пароводяних сумішей, неагресивного середовища використовують гумове ущільнення на основі синтетичного каучуку – EPDM. Робоча температура цього ущільнення - +110 °C. Доступні для придбання з чавунним або нержавіючим диском, на вимогу клієнта. Баттерфляї з EPDM ущільненнями комплектуємо швейцарськими електроприводами бренду BELIMO або іспанськими пневмоприводами GENEBRE.

Для агресивних та кислотовмісних середовищ, для підвищеної робочої температури використовують затвори з фторопластовим ущільненням – PTFE. Робоча температура даного ущільнення – +150°C. Всі батерфляї, з даним видом ущільнень, виготовляються з диском з нержавіючої сталі.

Для перекачування газу, дизельного палива та інших нафтопродуктів існує спеціальне ущільнення, яке складається з маслобензостійкого матеріалу – NBR нітрил. Робоча температура засувок з даним видом ущільнень - +80°C. Батерфляї для нафтопродуктів буваю з чавунним та нержавіючим диском, на вибір.

Також на замовлення можливе постачання дискових затворів преміальних брендів з ущільненнями із силікону, вітону, тефлону або металу, у різних виконаннях.

За детальним підбором трубопровідної арматури звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.