Каталог

Полівінілхлоридна стрічка або стрічка ПВХ.

Лента ПВХ в наличии любых видов. ПВХ ленты пищевые и общего назначения.

Конвеєрні стрічки є незамінною частиною будь-якого підприємства, оскільки транспортерні лінії використовуються всюди. Зараз все частіше багато хто переходить на транспортери зі встановленими на них ПВХ стрічками. Даний вид стрічок відмінно себе зарекомендував у багатьох галузях промисловості та за різних умов експлуатації.

На сьогоднішній день компанія Армапром має широко представлений ряд Конвеєрних стрічок на основі ПВХ, у великому асортименті.

Дуже часто наші менеджери, при замовленнях покупців, стикаються з тим, що клієнти не розрізняють за класифікацією або просто не здогадуються, що ПВХ стрічка буває не одного виду. Насправді ПВХ стрічок дуже багато і всі вони різні за характеристиками та сферами використання.

ПХВ стрічки бувають загального призначення та харчові (для транспортування неупакованих продуктів харчування). Гладкого покриття (глянець), або фактурні (литий візерунок верх/низ) або з тканинним покриттям (ХБ тканина, для пекарень та хлібобулочних комбінатів).

Кожну з перерахованих вище видів стрічок зможемо доукомплектувати механічними з'єднаннями типу Anker, Mato, Flexco, Alligator Ready Set та інші, на вимогу клієнта. Також пропонуємо послуги вулканізації в нескінченне кільце, наварки шеврона, гофроборту, напрямляючого профілю (по краях або по центру).

Для правильного підбору виду стрічки замовнику необхідно знати ширину стрічки та її довжину, по колу, сферу застосування та продукт транспортування. За детальним прорахунком необхідної стрічки звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.