Каталог

Комплектуючі для норій

Элеваторное оборудование. Норийные ковши, лента норийная, соединение транспортерных лент.

На сьогоднішній день компанія Армапром здійснює продаж різних комплектуючих для елеваторного обладнання.

У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти:

 

 

 

Норійні ремені (стрічки для норій) – завжди доступні для замовлення ремені різних видів. Різна кількість, від трьох до восьми, шарів. Здійснюємо розкрій довжини та ширини (можемо вирізати будь-який нестандарт). Мінімальна партія відпустки – 10м. (будь-якого виду і будь-якої ширини).

Ремень норийный. Лента элеватора

Ковші норійні – пропонуємо ковші вітчизняного та імпортного виробництва з різними параметрами. Реалізуємо ковші металеві та полімерні. Пластикові ковші виготовляються тільки з первинної сировини, без домішок крейди та мають відмінні технологічні характеристики (не кришаться, не тріскаються, стійкі до деформації та погодних впливів). Металевий ківш доступний до замовлення в ширині від 90мм до 420мм, а полімерні – від 105мм до 390мм у вільному продажу (420мм – на замовлення).

Ковши норийные

Ковши норийные

Норійні металовироби (болти шайби гайки) – здійснюємо продаж норійних кріплень, до замовлення доступні вагові норійні болти, шайби звичайні та напівсферичні та гайки – всі вони виготовляються з чорного металу, мінімальна відпуск – 5кг. будь-якої позиції. Також завжди в наявності кріплення в євро комплектах, в який входить один болт, з широким плоским капелюшком, одна гайка з фіксатором і одна шайба напівсферичної форми - всі деталі комплекту оцинковані і продаються поштучно (один комплект).

Норийные болты, шайбы, гайки

Також у нас ви завжди зможете придбати конвеєрну стрічку будь-яких видів та матеріалів (не тільки норійну) та з'єднувачі для транспортерних та норійних стрічок різних видів.

За більш детальним підбором необхідної вам продукції звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.