Каталог

Хомут фланцевий Ду200

6,700.00₴
от
6,700.00₴
шт

Хомут фланцевий Ду 200 призначений для врізання в чавунний, сталевий, пластиковий та інші трубопроводи. Легко монтується на трубопроводі, не потребуючи зварювальних робіт. Наше підприємство має можливість виготовлення хомутів нестандартних, індивідуальних розмірів. Відведення хомута виготовляється як фланцевого, різьбового (муфтового) чи приварного з'єднання. Також є можливість виготовлення хомутів із поліетилену.

Хомут фланцевий Ду200 легкий в експлуатації та монтажі, не вимагає спеціальних знань та зварювальних робіт. Складається із двох частин, які між собою стягуються болтами. У замовних випадках врізка-патрубок може бути приварним або різьбовим (муфтовим). У місці відводу є спеціальне ущільнення, яке дає максимальну герметизацію врізання та виключає протікання рідини.

Хомут фланцевий Ду200 встановлюється на трубопровід так: спочатку хомут одягається на трубу і наживляються болти. Далі вибираємо місце врізання хомута і позначаємо отвір, після чого хомут відводиться убік, просвердлюється отвір у трубопроводі. Після цього хомут монтується на просвердлене місце і затягуються кріпильні болти.