Каталог

Фланцевий адаптер або муфта-фланець обтискна

Адаптер фланцевый стальной. Муфта фланец обжимная

Під час роботи з обслуговування трубопровідних ліній (ремонт, будівництво, часткова заміна) люди часто стикаються з неможливістю використання зварювання на ділянці. Саме в таких ситуаціях незамінною деталлю для трубопроводу є обтискна муфта-фланець.

Адаптер фланцевий використовують для нових вставок труб, при необхідності поставити на існуючий трубопровід засувку, кран, фільтр тощо. або за потреби заглушити трубу.

Муфта фланець легка в експлуатації. Вона одягається на зріз труби (підходить для будь-якого матеріалу труб: сталь, чавун, бетон, азбест, ПВХ, ПЕ), затягується спеціальними шпильками, на корпусі муфти і все, Ваша труба має фланцеве закінчення, без будь-яких зварювальних робіт.

Обтискні муфти розраховані на тиск в 10 бар, але за потреби, за бажанням клієнта, можемо виготовити муфти з фланцем на 16 або 25 бар.

Фланцевий адаптер виготовляється з високоякісної сталі, яка покрита антикорозійною фарбою, яка захищає муфту/адаптер від сторонніх впливів. Також на муфті є гумове ущільнення для максимальної герметичності.