Каталог

Демонтажна вставка – муфта компенсаційна

Демонтажная вставка. Стальная компенсационная муфта в наличии и под заказ. Муфты регулировочные.

Часто, при ремонтах трубопровідних ліній, люди стикаються з проблемою закриття невеликих зазорів, між трубою та запірною/регулювальною арматурою. При заміні на водогінах затвора/крана/засувки/вентиля дуже важливо враховувати будівельну довжину старого виробу, щоб не виникали проблеми з наварюванням або паянням шматка труби.

Модельний ряд крана, фільтра, засувки чи вентиля завжди змінюється, а разом із цим змінюється і довжина виробу. І якщо ви при ремонті трубопроводу змушені зробити заміну трубопровідної арматури або зробити нову вставку і у вас залишається невеликий проміжок на трубі, то вам не обійтися без демонтажної вставки.

Вставки демонтажні або компенсаційні муфти – це фланцевий адаптер для труб який змінює свою будівельну довжину, за допомогою розкручування шпильок і має фланцеве закінчення з двох сторін. Цей вид муфти легко регулюється по довжині до 50-60мм.

Демонтажні вставки виготовляємо із сталі високої якості та покриваємо порошковою фарбою. Стандартно виготовляємо муфту з фланцями на 10 бар, але на замовлення можемо виготовити і на 16 бар. Також є можливість при необхідності зробити муфту з різними фланцями і за розмірами (Ду/Dn) і за тисками (Ру/Pn).

За більш детальною консультацією та підбором звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.