Каталог

Поліуретанова транспортерна стрічка PU синя

940.00₴
от
940.00₴
м.п

Поліуретанова транспортерна стрічка PU синя - не дивлячись на свій колір, має всі міжнародні доступи до роботи з неупакованими харчовими продуктами. Завдяки настільки контрастному кольору, незамінна в багатьох відгалуженнях харчових промисловостей.

Поліуретанова транспортерна стрічка PU синя найчастіше використовується на автоматичних лініях транспортування, які оснащені датчиками / сканерами продукту, що транспортується. І завдяки своєму матовому покриттю і кольору сприяє більш якісному відстеженню продукту (не відсвічує, продукт не зливається за кольором).

Поліуретанова транспортерна стрічка PU синя найчастіше працює на лініях просушування, підігріву, охолодження, на формувальних лініях, на лініях оброблення (риба/м'ясо) і порізки. Стійка до стирання, зносу, подряпин, проколів, надрізів, деформації.  

Поліуретанова транспортерна стрічка PU синя дуже еластична і гнучка, працює на мінімальних барабанах. Відмінно себе зарекомендувала при роботах на ножових розворотах.

Наша компанія здійснює розкрій (порізку) цієї стрічки. Стикування в нескінченне кільце (вулканізація або механічний замок). Нанесення технічних візерунків будь-якої складності: шеврони, насічки, лопатки, гофроборт, перфорація, поперечні планки, напрямні та інше за запитами клієнтів.