Каталог

Стрічка конвеєрна ХБ-Фабрик для харчових продуктів на ПВХ основі

645.00₴
от
645.00₴
м.п

Стрічка конвеєрна ХБ-Фабрик для харчових продуктів на ПВХ-основі найчастіше використовується для транспортувань сирого тіста і тістоподібних продуктів харчування (пастила, карамель, нуга), круп та інших продуктів харчування.

Стрічка конвеєрна ХБ-Фабрик для харчових продуктів на ПВХ-основі найчастіше використовується в кондитерській, хлібопекарській та інших галузях харчової промисловості. Вона має підвищену стійкість до жирів і олій мінерального, тваринного і рослинного походження. Ця стрічка відмінно зарекомендувала себе під час роботи з рідким сирим тістом, оскільки спеціальне покриття стрічки сприяє відмінному відлипанню і запобігає розтіканню продукту.

Стрічка конвеєрна ХБ-Фабрик для харчових продуктів на ПВХ-основі має чудову еластичність, легкість і гнучкість, що дає змогу їй працювати на мінімальних барабанах. Стрічка має двостороннє тканинне покриття: робоча сторона вкрита ХБ-Фабрик (натуральна тканина Бавовна), низ - капронове покриття (поліестер).

Компанія Армапром здійснює порізку (розкрій) стрічки з покриттям ХБ-Фабрик. Стикування в нескінченне кільце (вулканізація). Механічний замок МАТО, Anker, ALLIGATOR READY SET, FLEXCO. Гофроборт, перфорація, поперечні планки, насічки, напрямні та інше за бажаннями і кресленнями замовників.