Каталог

Врізні хомути – основні переваги сідлових урізок.

Врезной хомут фланцевый. Седловые врезки на трубу.

Всі ми звикли до того, що вода — це невід'ємна частина базових зручностей населення, і вона має бути завжди і скрізь. Але як усе влаштовано та як це працює відомо далеко не всім.

Усі міста, мікрорайони, селища з кожним днем стають все більшими, додаються нові квартали, вулиці, будинки. На етапах будівництва об'єкту люди стикаються із проблемою підключення комунікацій. Тоді докладніше вивчаються комунікаційні канали, що і як лежить, де проходять труби, як до них приєднатися та інше.

Найпростішим і найлегшим методом для врізання (підключення), в центральний водогін послужить врізний хомут. З його допомогою ви з легкістю зможете зробити відгалуження, від центральної труби убік.

Хомути врізні легкі в експлуатації і прості в монтажі. Хомут складається із двох частин, які стягуються між собою болтами. Одна частина – глуха, а друга – із патрубком убік, для відгалуження.

Сідлові врізки (хомути) виготовляються з різних матеріалів та з патрубком різного приєднання.

Хомути бувають – ПЕ (поліетиленові), ПВХ (полівінілхлоридні), сталеві (виготовляємо будь-яких розмірів з переходами на вибір).

Сіделки із пластику (ПЕ та ПВХ) поставляються з патрубками з різьбовим (муфтовим) приєднанням. Хомути сталеві пропонуємо у великому асортименті розмірів та модифікацій. Хомути врізні сталеві бувають з патрубком під приварювання/муфтовим/фланцевим.

Сталевий врізний хомут можемо виготовити на замовлення з патрубками будь-якого розміру, довжини та приєднання; з фланцями на тиск 10, 16, 25 атмосфер; різної будівельної довжини корпуса хомута.

За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів компанії Армапром.