Каталог

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям

730.00₴
от
730.00₴
м.п

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям слугує для транспортування різних продуктів, зокрема й харчових. Має всі допуски для транспортування неупакованих продуктів харчування.

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям має велику стійкість до різних жирів рослинного, тваринного або мінерального походження.

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям, що за формою нагадує вафельну поверхню (дрібні квадрати), незамінна для транспортування як упакованих, так і не запакованих продуктів, легких або невагомих продуктів (які ковзають на звичайній гладкій стрічці), для роботи на похилому транспортері, для незначного підйому, а також дана стрічка чудово зарекомендувала себе під час роботи із сирим тістом і готовими виробами з нього.

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям має загальну товщину 2,1 мм, з двома тканинними кордами, молочного кольору. Стрічка працює на мінімальних барабанах від 30мм, зворотно огинається від 60мм.

Стрічка ПВХ харчова з фактурним покриттям розкроюється індивідуально під кожного клієнта, згідно з необхідними розмірами, з розрахунком максимальної ширини до 3000мм. Пропонуємо послуги вулканізації в нескінченне кільце, встановлення напрямних, монтаж механічних з'єднань (замків) на стрічку.