Каталог

Стрічка транспортерна (норійна) 600мм

370.00₴
от
370.00₴
м.п
  • Ширина: 600мм
  • Марка тканини: БКНЛ-65 (TC-70)
  • Кількість тканинних сшарів: от 3 до 8
  • Загальна товщина: от 3мм до 10мм

Норійна стрічка має такі стандартні ширини: 150мм, 175мм, 200мм, 300мм, 400мм, 450мм, 500мм, 600мм, 650мм. Також здійснюємо порізку норійної стрічки під індивідуальну ширину залежно від конвеєра або норії. Наша компанія комплектує стрічки норійні, ковшами і норійними болтами. Також є в наявності різні типи з'єднання стрічок: алігатор, анкерне з'єднання, американка, стикування і поклейка стрічки.

Стрічка транспортерна (норійна) 600мм у своїй основі має тканину БКНЛ-65. Полотно виготовляється з комбінованих поліефірних ниток і на вимогу замовника може мати прогумований шар на робочій поверхні - обкладку.Кількість шарів може коливатися від 2 до 8, залежно від застосування даної стрічки та характеристик вантажу, що транспортується. Номінальна міцність на розрив прокладки тягової стрічки 55 Н/мм. Кожен шар має приблизно 1мм - 1,2мм товщини, чим товстіша стрічка, тим більше високі навантаження вона здатна витримувати.

Стрічка транспортерна (норійна) 600мм використовується найчастіше на борошномельних та комбікормових заводах, а саме на зернових елеваторах та інших підприємствах сільського господарства. Стрічка дає змогу переміщати у вертикальному напрямку зерно, комбікорм, борошно та різні сипучі продукти агропромислових підприємств.

Ремінь також використовують у ковшових елеваторах на металургійних підприємствах, цементних, скляних заводах. Такі елеватори дають змогу транспортувати дрібнозернистий пісок, мінеральні добрива, доломіт і вапно, кам'яне вугілля, клінкер.