Каталог

Стрічка норійна (ремінь плоский нескінченний) 150мм

107.00₴
от
107.00₴
м.п
  • Ширина: 150мм
  • Марка тканини: БКНЛ-65 (TC-70)
  • Кількість тканинних шарів: від 3 до 8
  • Загальна товщина: від 3мм до 10мм

Стрічка норійна (ремінь плоский нескінченний) 150мм у своїй основі має тканину БКНЛ-65 або зарубіжний аналог TC-70. Полотно виготовляється з комбінованих поліефірних ниток і на вимогу замовника може мати прогумований шар на робочій поверхні - обкладку. Полотно вирізняється стійкістю до механічних навантажень, розтягування, деформації. Кількість шарів може коливатися від 2 до 8, залежно від застосування даної стрічки та характеристик вантажу, що транспортується. Номінальна міцність на розрив прокладки тягової стрічки 55 Н/мм. Кожен шар має приблизно 1мм - 1,2мм товщини, чим товстіша стрічка, тим більше високі навантаження вона здатна витримувати.

Сфера застосування Стрічки норійної (ремінь плоский нескінченний) 150мм: борошномельні та комбікормові заводи, зернові елеватори та інші підприємства сільського господарства. У цьому випадку стрічка дає змогу переміщати у вертикальному напрямку зерно, комбікорм, борошно та різні сипучі продукти агропромислових підприємств.

Ремінь також використовують у ковшових елеваторах на металургійних підприємствах, цементних, скляних заводах. Такі елеватори дають змогу транспортувати дрібнозернистий пісок, мінеральні добрива, доломіт і вапно, кам'яне вугілля, клінкер.

Норійна стрічка має такі стандартні ширини: 125мм, 150мм, 175мм, 200мм, 300мм, 400мм, 450мм, 500мм, 600мм, 650мм. Також здійснюємо різання норійної стрічки під індивідуальну ширину в залежності від конвеєра або норії. Наша компанія комплектує стрічки норійні, ковшами та норійними болтами. Також є різні типи з'єднання стрічок: алігатор, анкерне з'єднання, американка, стикування і поклейка стрічки.