Каталог

Деталі для ремонту трубопроводів. Основні види

Муфты соеденительные, обжимные, вставки демонтажные. Хомуты ремонтные.

Багато хто з нас стикається з проблемою пориву або протікання труб. Для багатьох це стає несподіванкою, а для когось очікувано. Не слід забувати, що всі трубопроводи мають свій термін експлуатації, вони не вічні і це потрібно враховувати. На сьогоднішній день існує дуже багато способів, для усунення пориву труби, більшу частину, з яких Ви зможете придбати в нашій компанії.

Основними видами для усунення поривів і не тільки є:

  • Муфти з'єднувальні
  • Муфти обтискні (адаптер фланцевий)
  • Муфти компенсаційні (демонтажні вставки)
  • Хомути ремонтні
  • Хомути врізні

Кожен вид має свою перевагу та плюси, не вимагають жодних додаткових знань і технік, а також прості в монтажі. Будь-яку деталь, з перерахованого вище списку зможемо зробити під ваші індивідуальні розміри, відповідно до ваших вимог і побажань.

Муфта сполучна – розрахована для з'єднання двох труб, однакових розмірів між собою. При необхідності, під замовлення, зможемо зробити муфту сполучну перехідну (з редукцією), яка через завуження (конус) переходитиме в менший розмір.

Муфта обтискна (муфта-фланець) – адаптер, за допомогою якого легко вивести трубу на фланцеве закінчення, без зварювальних робіт. Також, при необхідності, якщо ви змінюєте діаметр існуючого трубопроводу, зможемо зробити муфту з іншим фланцем (більшим або меншим).

Демонтажна вставка – компенсаційна (регулювальна) муфта, за допомогою якої легко можна усунути зазор в трубах. Даний вид може змінювати свою будівельну довжину, що є великою перевагою при заміні трубопровідної арматури на лінії.

Ремонтний хомут – служить для усунення сколів, тріщин чи пробоїв (дірок) на трубі. Також може використовуватися для з'єднання труб. Виготовляється у різних будівельних довжинах.

Хомут врізний використовується для створення нових відгалужень на трубопроводі. Виготовляємо з різними закінченнями патрубка (різьблення / фланець / під приварювання).