Каталог

Компенсаційна (регулююча) муфта Ду50 Ру10

3,220.00₴
3,220.00₴
шт

Матеріал корпусу – сталь

Ущільнення – гума NBR (маслобензостійка)

Робочий тиск – 10 бар

Компенсаційна (регулююча) муфта Ду50 Ру10 – це фланцевий адаптер, основною особливістю якого є зміна будівельної довжини, за допомогою розкручування шпильок, має фланцеве закінчення з двох сторін. Цей вид муфти легко регулюється по довжині до 50-60мм.

Компенсаційна (регулююча) муфта Ду50 Ру10 демонтажна фланцева вставка, за допомогою якої можна закрити зазор між двома трубами. Одним з найважливіших факторів регулювальних муфт є розтягування, яке відіграє дуже велику роль при заміні старої запірної/регулювальної/дросельної трубопровідної арматури. Так як будівельні довжини засувок, кранів, вентилів, фільтрів, затворів та інших вузлів різні (як за конструктивними особливостями, так і в нових та старих ГОСТах), муфта має властивість змінювати свою довжину за допомогою розтягування шпильок.

Компенсаційна (регулююча) муфта Ду50 Ру10 підходить для сталевих, чавунних, цементних, залізобетонних, азбестових, полівінілхлоридних (ПВХ), бетонних, поліетиленових (ПЕ) труб та ін.

Компенсаційна (регулююча) муфта Ду50 Ру10 покрита порошковою фарбою та виготовлена із сталі високої якості. На замовлення, за запитом клієнта, можливе виготовлення муфти нестандартних розмірів, муфти із завуженням/розширенням, з фланцями іншого робочого тиску або з різними фланцями на двох кінцях.

Стандартно виготовляємо муфту з фланцями на 10 бар, але на замовлення можемо виготовити і на 16 бар. Також є можливість при необхідності зробити муфту з різними фланцями і за розмірами (Ду/Dn) і за тисками (Ру/Pn).

Технічна характеристика:

  • Матеріал муфти – сталь
  • Гайка, шпилька та шайба - сталь оцинкована
  • Ущільнювальна гумка – гума NBR (маслобензостійка)
  • Робочий тиск – 10 бар