Каталог

Вулканізація конвеєрних стрічок

16.00₴
от
16.00₴
мм

Вулканізація конвеєрних стрічок більш довговічна на конвеєрі, порівняно з будь-яким механічним з'єднанням (замки, затискачі, краби, петлі, заклепки тощо) транспортерної стрічки.

Наша компанія пропонує послуги з вулканізації конвеєрних стрічок.

Вулканізуємо стрічку двома методами:

  • Методом холодної вулканізації (склеювання)
  • Методом гарячої вулканізації (спайка пресом)

Вулканізація двох типів має як плюси, так і мінуси.

Холодна - доступніша в ціні, економія часу (на стик, в середньому, потрібно 2-3 години), не потребує спеціального обладнання. Але в холодній вулканізації є і свої мінуси - конвеєрне обладнання, склеєне цим методом, не повинно знаходитися / працювати у вологому та запиленому середовищі. І цей спосіб вулканізації не розрахований до роботи на маленьких барабанах, оскільки стик стає менш гнучкий і відповідно неспроможна нормально обігнути маленький барабан.

Гаряча - набагато надійніша і довговічніша, перепад товщин на шві 0,05%. Гарячий стик практично непомітний і може працювати на мінімальних барабанах. Цим методом стрічки спаюють як на косий, так і на зигзаг шов. Гаряча вулканізація не потребує спеціальних температурних режимів і може застосовуватися навіть у зимовий морозний період.

Також компанія Армапром пропонує послуги перфорації, наварювання шеврону будь-якої складності, склеювання (закольцювання), гофробот, напрямні, насічки, скребки та багато іншого.