Каталог

Шевронна транспортерна стрічка на основі тканини ТК-200, БКНЛ-65

1,460.00₴
от
1,460.00₴
м.п
  • Ширина: від 500мм до 1400мм
  • Марка тканини: ТК-200, БКНЛ-65, EP-200
  • Кількість тканевых слоев: от 3 до 6
  • Общая толщина: от 6мм до 14мм

Шевронна транспортерна стрічка на основі тканини ТК-200, БКНЛ-65 використовують при транспортуванні різних вантажів, сипучі, абразивні, шматковий вантаж, гірські породи і т.д. Для транспортування дрібних та дрібноабразивних сипучих вантажів використовують шевронні стрічки. Це стрічка зі спеціальною поверхнею, яка не дає малоабразивному сипучому вантажу падати вниз.

Шевронні стрічки та спеціальні візерунки виготовляються на замовлення. Залежно від технологічного процесу, розмірів транспортера та ширини стрічки підбирається оптимальний технічний візерунок. Шеврони можуть клеїтися на транспортерну стрічку в різних візерунках, починаючи від поклейки звичайних рихлень перпендикулярно до руху стрічки до складних візерунків виконаних під конкретним кутом, із захисними бортами, що направляють ребордами і т.д.

У тих випадках, де не можна поклеїти шеврони, можна зробити насічки на самій стрічці. Тобто у стрічці вирізати поглиблення за конкретними параметрами та розмірами, що також дозволяє транспортувати дрібні вантажі.