Каталог

ПВХ стрічки транспортерні на важкі умови роботи

710.00₴
от
710.00₴
м.п

ПВХ стрічки транспортерні на важкі умови роботи користуються великим попитом у різних галузях різних промисловостей завдяки своєму потовщеному покриттю, як зверху, так і між шарами, а також посиленими кордами.

ПВХ стрічки транспортерні на важкі умови роботи найчастіше використовуються на конвеєрах готового запакованого продукту (мішки, ящики, коробки, палети, піддони тощо).

ПВХ стрічки транспортерні на важкі умови роботи довговічніші, мають більшу стійкість до ударів, відколів, стирання і порізів, надрізів, проколів. Ці стрічки є як загального призначення (зелений колір), так і харчові (молочний колір).

ПВХ стрічки транспортерні на важкі умови роботи з'єднувати на конвеєрах потрібно або спеціальними замками (ALLIGATOR READY SET, ANKER, FLEXCO і подібні), або методом стикування/склейки (гаряча вулканізація). На замовлення виготовляємо стрічки різних розмірів, також пропонуємо послуги наварювання шевронів, скребків, гофроборту, насічок, рифлей, напрямних (по центу, по краях, поділ стрічки на лінії) та інше.