Каталог

Поліуретанова (ПУ) стрічка транспортерна

870.00₴
от
870.00₴
м.п

Поліуретанова (ПУ) стрічка транспортерна належить до полімерних конвеєрних стрічок. Однією з головних переваг є температурний режим.  

Поліуретанова (ПУ) стрічка транспортерна працює при температурі від -40 ° С до + 100 ° С, що дає змогу їй працювати як в морозильних цехах, холодильниках, рефрижераторах, так і на лініях просушування, підігрівів, сушіння. Має великий коефіцієнт стійкості до масел і клейких продуктів, жирів, може працювати в дуже вологому середовищі. Дуже часто використовується в кондитерській і хлібопекарській галузі.

Поліуретанова (ПУ) стрічка транспортерна завдяки своєму міцному покриттю має більшу стійкість до проколів, порізів, подряпин, прилипання (під час роботи з тістом і клеймими продуктами) і роботи з ножами.

Поліуретанова (ПУ) стрічка транспортерна відноситься до тонких стрічок і може приймати практично будь-який кут вигину, що дає змогу працювати стрічці на дуже дрібненьких барабанах і валах (від 10мм).

Компанія Армапром пропонує послуги різання, стикування, нанесення технічного візерунка будь-якої складності, шевронування (рифлення), насічки, гофроборт, перфорація, гаряча вулканізація, напрямні, вулканізація в нескінченне кільце і т.д.