Каталог

Харчова конвеєрна ПВХ стрічка

630.00₴
от
630.00₴
м.п

Харчова конвеєрна ПВХ стрічка використовується практично у всіх відгалуженнях харчової промисловості. Завдяки своїй гнучкості, зносостійкості, легкості та еластичності є незамінною у своїй галузі застосування. Основна перевага - відсутність специфічного запаху і смаку, які можуть зіпсувати продукт транспортування. Також величезним плюсом є міцна структура стрічки, яка дає змогу використовувати її на дуже маленьких барабанах, але водночас не має властивості до розтягування і втрати початкової форми.

Харчова конвеєрна ПВХ стрічка використовується за температур від -10°С до +80°С. Стійка до води, солей, жирів, мінералів і рослинних олій, до мийних і очищувальних засобів.

Харчова конвеєрна ПВХ-стрічка призначена для роботи, як на середніх, так і на великих навантаженнях, з продуктами різної фракції і розмірів. Працює на абсолютно різних транспортерах: прямий, поворотний, горизонтальний, похилий.

Харчова конвеєрна ПВХ стрічка відпускається за індивідуальним замовленням клієнта (немає стандартної ширини, так як в гумовотканинних стрічках). Максимальна ширина 2600мм. Реалізуємо як відкриту (шматок) так і склеюємо (вулканізуємо).