Каталог

Стрічка ПВХ з покриттям Super Grip

850.00₴
от
850.00₴
м.п

Стрічка ПВХ з покриттям Super Grip (травичка) має спеціальний технічний візерунок, завдяки якому з легкістю може працювати як на горизонтальних, так і на похилих транспортерах, не вимагаючи шевронування. 

Стрічка ПВХ з покриттям Super Grip (травичка) розрахована на важкі, та середньої тяжкості умови експлуатації. Має посилений корд і більш надійне покриття ПВХ, яке володіє додатковим зчепленням з продуктами транспортування (ящики, мішки, коробки, негабаритні вантажі і т.д.).

Стрічка ПВХ з покриттям Super Grip завдяки своєму візерунку більш стійка до надрізів, розривів, тріщин, ударів, подряпин та інших пошкоджень стрічки.

Стрічка ПВХ з покриттям Super Grip з'єднується на конвеєрах або спеціальними замками (ALLIGATOR READY SET, ANKER, FLEXCO та подібні), або методом стикування / склеювання (гаряча вулканізація). На замовлення виготовляємо стрічки різних розмірів, також пропонуємо послуги наварювання шевронів, скребків, гофроборту, насічок, рифлів, напрямних (по центу, по краях, поділ стрічки на лінії) та інше.