Каталог

Склеювання (стикування) транспортерних стрічок

10.00₴
от
10.00₴
мм

Компанія Армапром пропонує послуги вулканізації: холодна / гаряча.

Склеювання (стикування) транспортерних стрічок має довший термін служби на конвеєрі, порівняно з будь-якими механічними з'єднаннями (замки, затискачі, петлі, заклепки тощо).

Вулканізуємо стрічку транспортерну двома методами:

  • Метод холодної вулканізації (склеювання)
  • Метод гарячої вулканізації (спайка пресом)

Вулканізація двох типів мають свої як плюси, так і мінуси.

Холодна - більш доступна в ціні, економія часу (на стик, в середньому, потрібно 2-3 години), не вимагає спеціального обладнання. Але в холодної вулканізації є і свої мінуси - конвеєрне обладнання, склеєне цим методом, не повинно перебувати/працювати у вологому і запиленому середовищі. І цей метод вулканізації не розрахований для роботи на маленьких барабанах, оскільки стик стає менш гнучким і відповідно не може нормально обігнути маленький барабан.

Гаряча - набагато надійніша і довговічніша, перепад товщини на шві 0,05%. Гарячий стик практично непомітний і може працювати на мінімальних барабанах.  Цим методом стрічки спаюють як на косий, так і на "зигзаг" шов. Гаряча вулканізація не вимагає спеціальних температурних режимів, і може застосовуватися навіть у зимовий морозний період.

Також компанія Армапром пропонує послуги перфорації, наварки шеврона будь-якої складності, склеювання (закільцювання), гофробот, напрямні, насічки, шкребки та багато іншого.