Каталог

Заклепувальне з'єднання типу R2 для конвеєрних стрічок

6,800.00₴
от
6,800.00₴
м.п

Заклепувальне з'єднання типу R2 для конвеєрних стрічок довговічний і надійний вид механічних з'єднувачів для транспортерної стрічки. Петлі замка виготовляються зі сталі в комплекті з алюмінієвими заклепками.

Заклепувальне з'єднання типу R2 для конвеєрних стрічок встановлюється тільки на рівний зріз стрічки. Для встановлення цього виду замка не потрібні висококваліфікований персонал або спеціальне обладнання. Перед встановленням бажано зрізати один верхній шар гумового покриття транспортерної стрічки, для більш надійної фіксації конвеєрної стрічки на стику.

Заклепувальне з'єднання типу R2 для конвеєрних стрічок просте в монтажі, петля замка фіксується на стрічці за допомогою забивних алюмінієвих заклепок (штифтів) і з'єднується прогумованим тросом. Також, за необхідності, замок можна скомплектувати, замість заклепок, гвинтами. Замок на заклепках типу R2 затискає стрічку від 4мм до 11мм і розрахований для роботи на транспортерах з мінімальним барабаном (роликом) від 125мм.

Заклепувальне з'єднання типу R2 для конвеєрних стрічок відпускається стандартними комплектами, для стикування 1000мм. Довжина смуги замка - 947мм. У комплект входить: сполучна смуга - 2шт, забивні заклепки і трос у гумовому обплетенні.