Каталог

Замок (з'єднання) для транспортерної стрічки Alligator ready set

5,300.00₴
от
5,300.00₴
м.п
  • Ширини з'єднання: від 100мм до 1500мм
  • Товщина стрічки: від 1,5 мм до 6,4 мм
  • Матеріал з'єднання: сталь, нержавіюча сталь

Замок (з'єднання) для транспортерної стрічки Alligator ready set має дуже широке застосування, завдяки своїй простоті встановлення та високій надійності. З'єднувальні замки типу Alligator застосовуються для з'єднання конвеєрних стрічок з ПВХ (полімерних стрічок), ПУ (поліуретанових) і гумовотканинних транспортерних стрічок.

Замок (з'єднання) для транспортерної стрічки Alligator ready set призначений для з'єднання стрічок загальною товщиною від 1,5 мм до 6,4 мм, витримують натяг стрічки від 200 N/mm до 400 N/mm. 

Замок (з'єднання) для транспортерної стрічки Alligator ready set виготовляється зі сталі зі спеціальним покриттям для захисту від корозії та з нержавіючої сталі. Ці з'єднання універсальні в застосуванні і встановлюються на конвеєрах у харчовій промисловості, сільськогосподарській, хімічній, деревообробній та інших галузях для транспортування різних вантажів.

Монтаж замка типу Alligator не є складним, для встановлення з'єднання пластини замка проникають у транспортерну стрічку, при цьому не пошкоджуючи саму стрічку. Виступаючі скоби за допомогою молотка пробивають стрічку і загинаються хрестоподібним чином з іншого боку стрічки. Під час безпосереднього встановлення стрічки на конвеєр, між з'єднаннями вставляється сталевий або нержавіючий прут, покритий нейлоновою оболонкою. По краях прут затискається фіксувальними шайбами.

 

Типорозмір з'єднання

Міцність
стрічки, н/мм

Товщина
стрічки, мм

Min діаметр
барабана, мм

RS 62

200

1,5-3,2

50

RS 125

315

3,2-4,8

75

RS 187

400

4,8-6,4

100