Каталог

Батерфляй або дискова засувка поворотна: варіанти виконання.

Затворы поворотные. Задвижка Баттерфляй межфланцевая.

Засувка поворотна дискова, більш відома як Затвор Баттерфляй, дуже поширений вид запірної арматури. Цей затвор застосовується у багатьох галузях промисловості.

Засувки Баттерфляй мають міжфланцеве приєднання (під замовлення у фланцевому виконанні)

Затвори поворотні мають різне керування та різні виконання ущільнень.

Управління затвором:

  • Ручне
  • Ручний редуктор (у розмірах від Ду250)
  • Електропривід
  • Пневмопривід

Також Баттерфляї поділяються на кілька видів завдяки своєму ущільненню:

EPDM – синтетична гума, яка використовується на воду холодну та гарячу, пару, повітря та інші неагресивні, до матеріалу ущільнення, середовища. Температура робочого середовища від 0 до +110°C. Затвори з цим ущільненням випускаються з різними дисками на вибір: чавунний або з нержавіючої сталі.

PTFE – фторопласт, який використовується на воду, пару, луги та кислоти та інші агресивні середовища. Температура робочого середовища від 0 до +150°C. Затвори із цим ущільненням випускаються лише з дисками із нержавіючої сталі.

NBR – нітрил, який використовується для газу, газоподібних середовищ, нафтопродуктів та повітря з додаванням олії. Температура робочого середовища -10°C до +80°C. Затвори з цим ущільненням випускаються з різними дисками на вибір: чавунний або з нержавіючої сталі.

Також, на замовлення, наша компанія може поставити Баттерфляї з ущільненням – Метал, яке розраховане для транспортування сипких та абразивних середовищ, а також продуктів великої фракції.